Bank360 - Mindennapi pénzügyeink

Még több pénzügyi hír
Személyi kölcsön Lakáshitel Bankszámla Utasbiztosítás
Bank360 - Első lépés a jó döntéshez Bank360 - Első lépés a jó döntéshez

Első lépés a jó döntéshez

Fedezd fel mind!

Mutasd mind
Életmód„Ha egyedül vagyok otthon, Borisz az enyém!” – Felnőttek, akik ragaszkodnak nyunyókájukhoz
2023. január 22. 16:00

„Ha egyedül vagyok otthon, Borisz az enyém!” – Felnőttek, akik ragaszkodnak nyunyókájukhoz

A legtöbben fel tudják idézni, milyen volt az a plüssállat, alvóka, rongyi, amiről gyerekkorunkban le sem tudtak szakadni, de mi van akkor, ha valaki felnőtt korában is kifejezetten ragaszkodik régi kedvencéhez, sőt a mai napig vele vagy más játékkal alszik? Egy felmérés szerint a briteknek például a harmada még idősebb korában is régi plüssével alszik, de Magyarországon is sokan vannak, akik nem tudnak meglenni kedvenc alvóállatkájuk nélkül. Kell aggódni az ilyesmi miatt? És mi köze ennek az egészhez az evolúciónak?
1:50
Külföld„Akárhányszor meghajolok előttük, egyre jobban hiányoznak” – így telnek az ünnepek Észak-Koreában
2023. január 22. 13:16

„Akárhányszor meghajolok előttük, egyre jobban hiányoznak” – így telnek az ünnepek Észak-Koreában

Több ázsiai országban is most ünneplik a holdújévet, ami a világ lakosságának egynegyede számára az év legnagyobb ünnepe. Nincs ez másképp Észak-Koreában sem. A kommunista diktatúrában azonban az emberek elsősorban nagyszerű vezéreiket éltetik. Egy helybéli nő arról beszélt az AP-hírügynökségnek, hogy „a holdújév reggelén mindig eljövök ide a barátaimmal, és tiszteletteljesen meghajolunk nagyszerű vezetőnk és nagyszerű tábornokunk előtt. Amikor meghajolok előttük, egyre jobban hiányoznak”. Azért, amikor a játékteremben játszottak, kevésbé voltak formálisak az észak-koreaiak. Egy érdekes részletre érdemes odafigyelni, az épületen belül is mindenki vastag kabátban van, így vélhetően semmilyen fűtés sem volt ott.
1:39
KülföldGördeszkázik, fest és úgy véd, mint Manuel Neuer Kobis, a litván csodakutya
2023. január 22. 13:14

Gördeszkázik, fest és úgy véd, mint Manuel Neuer Kobis, a litván csodakutya

Ha szeretne, gurul egyet a helyi parkban, majd otthon szelfizik egyet a gazdijával. Elképesztő trükköket tud Kobis, a litván csodakutya. A corgi tulajdonosa azt mondja, hogy amikor a kutyus kicsi volt, sokat rombolt a lakásban, ezért elhatározta, hogy lefoglalja mással. A kiképzés annyira jól sikerült, hogy Kobis most már fest is, és elpakol maga után, amikor végzett a játékkal. Sőt: a katari labdarúgóvébé alatt megtanult focizni is. A látottak alapján nyugodtan lehet mondani, hogy Kobis a kutyák Iker Casillasba oltott Manuel Neuere. 
1:58
KülföldRendőrautót gyújtottak fel, törtek-zúztak a tüntetők Atlantában
2023. január 22. 13:10

Rendőrautót gyújtottak fel, törtek-zúztak a tüntetők Atlantában

Erőszakba torkollott egy tüntetés Atlanta belvárosában szombat este. A tiltakozók a héten megölt 26 éves környezetvédelmi aktivista miatt vonultak az utcára. A Tortuguita névre hallgató személyt azután lőtték le a rendőrök, hogy állításuk szerint rálőtt egyik társukra. Ugyanakkor a demonstrálók nem hisznek a hivatalos verziónak, mivel az eset idejére a hatóság emberei kikapcsolták a testkameráikat. Azért is utcára vonultak az emberek, mert a helyi rendőrség közben egy új kiképzőközpontot is létre akar hozni Atlantában.
Tudomány-TechNincs feleségjavító tablettánk, nem élünk 150 évig, és nem halt meg az internet 1996-ban – jóslatok a kétezres évekről, amik nagyon nem jöttek be
2023. január 22. 12:11

Nincs feleségjavító tablettánk, nem élünk 150 évig, és nem halt meg az internet 1996-ban – jóslatok a kétezres évekről, amik nagyon nem jöttek be

Nem bír a párjával? Ugorjon le a sarki gyógyszertárba egy nyűgösség elleni tablettáért, és keverje bele a kávéjába! Egyebek mellett így képzelték el évtizedekkel ezelőtt a kétezres évek lehetőségeit. Nem jósoltak hosszú életet a tévének, az internetnek és részben a nemi előítéleteknek hála az online vásárlásnak sem, de egész máshogyan képzelték el a robotok eljövetelét. Összeszedtük, mit vártak a jövőtől a múlt emberei, és ezekből mi az, ami legalább részben megvalósult. 
BelföldA szegények szenvedik meg a leginkább az inflációt, de a képviselők fizetése tovább nőtt, hoppon maradtak a Cápák, a végzetes éjszakával búcsúzott A Király
2023. január 21. 19:30

A szegények szenvedik meg a leginkább az inflációt, de a képviselők fizetése tovább nőtt, hoppon maradtak a Cápák, a végzetes éjszakával búcsúzott A Király

Kiderült, mit szól az RTL+ sikersorozatához Zámbó Jimmy özvegye, és búcsút vettünk a legendás olasz színésznőtől, Gina Lollobrigidától. Alekosz bejelentkezett Béres Anettért, utána kemény állításokat tett a nőkről, a Cápákkal pedig olyasmi történt, amire eddig még nem volt példa: egy 19 éves srác visszautasította a nagyhalak 200 milliós ajánlatát. Ezek a hét videói.