MOL

2:29
HíradóVannak olyan OMW-kutak, ahol napközben nem lehetett minden üzemanyagból tankolni
2022. június 18. 18:25

Vannak olyan OMW-kutak, ahol napközben nem lehetett minden üzemanyagból tankolni

A jövő hét elejétől újra teljes kapacitással gyárthat a MOL százhalombattai finomítója. A cég nem árulta el, hogy a keddi tűz miatti leállás okozott-e nehézséget a benzinkutak kiszolgálásában. Szombaton az OMV több budapesti kútján akadozott az ellátás, pedig a kormány már a tartalékokat is megnyitotta az osztrák cégnek. Gulyás Gergely miniszter pénteken sem zárta ki, hogy lehetnek gondok, de azt mondta: hónapokra elegendő üzemanyag tartaléka van az országnak.
1:53
Zöld HírekMeghátrált a MOL: nem fúrnak olajkutat Őriszentpéternél
2021. augusztus 19. 18:17

Meghátrált a MOL: nem fúrnak olajkutat Őriszentpéternél

Meghátrált a MOL: nem fúrnak olajkutat Őriszentpéternél, a várostól pár száz méterre, természetvédelmi területen, ami a helyiek szerint nemcsak a természetet, de a turizmust is zavarta volna. Februárban, amikor megtudták, országos petíciót indítottak, amit tízezrek írtak alá. A MOL azt írta Híradónknak: továbbra is vizsgálnak alternatív fúrási helyszíneket az Őrségben.