4:27
Fókusz2023. március 22. 20:08
„Nem folytatom az Omegát, az Omegának vége”– a zenekar legendás gitárosa, Elefánt megjárta a poklot, miközben elvesztette zenésztársait, ő maga is rákkal küzdött
Elefánt azt mondta a Fókusznak, hogy az az 55 év, amit az Omegában töltött, számára teljesen lezárult.