5:04
Az álommeló2024. április 11. 21:25
Kovács Zsuzsi sírva távozott Balogh Levente elbocsátása után
Balogh Levente raportra hívta irodájába Csapyt és Zsuzsit, hogy megbeszéljék a történteket. A lány az utolsó pillanatig kitartott véleménye mellett, miszerint jó döntést hozott, amikor kilépett a két fős csapatukból. Az elnök úr ezzel az állásponttal nem értett egyet, hiszen csapatjátékosként ilyet nem lehet tenni, ezért elbocsátotta jelöltjét.