Legfrissebb tartalmak

5:49
Reggeli
2022. november 25. 9:34

Egy BigMac-es zokni vásárlásával támogathatjuk beteg gyermekek családközpontú ellátását (X)

A Ronald Házakban olyan családok kaphatnak otthoni körülményeket térítésmentesen, akiknek beteg gyermeke elhúzódó, az otthontól távol eső kórházi kezelésen esik át. Egy új kampány során az ő tevékenységüket támogathatjuk zoknikkal. A zokni ára 1000 Ft, ebből adózás után 787 nettó megy az alapítványnak. 46 000 db lábmelegítő készült, amelyeket a McDonald's éttermekben lehet beszerezni országszerte, december 4-ig vagy a készlet erejéig. A részletekről Konyári Andrea a Ronald McDonald Gyermeksegély Alapítvány operatív igazgatója és Dr. Kelen Kata klinikai főorvos meséltek.
5:43
Reggeli
2022. november 25. 9:14

Paco Rabanne és Jimmy Choo is értékelni fogja a magyar tervező ruháit Thaiföldön

Hiába rajzol le valamit, ha az nem működik 3 dimenzióban, akkor megette a fene – mondja Merő Péter divattervező, aki hazánkat fogja képviselni a thaiföldi Thai Silk International Fashion Week-en. A Reggelibe gyönyörű modelljén Csonka Rebekán mutatta meg, mit álmodott eredeti thai selyemből a divathétre. A decemberi eseményen több mint 60 ország indulóival méri össze tudását.
1:19
Gyertek át! – A Sztárvetélkedő
2022. november 25. 9:00

„Akkor jössz rá, hogy elvesztetted az életedet” – Sebestyén Balázst a vécén sem hagyják békén a gyerekei

Sok gyerekes szülő, köztük Sebestyén Balázs is a vécére menekül egy kis nyugalomért, azonban Dombi már a következő szintre fejlesztette a technikát, amit megosztott a Gyertek át! nézőivel is. További részletek a sztárvetélkedő vadonatúj évadában, ami már elérhető az RTL+ streamingszolgáltatónál.
6:28
Reggeli
2022. november 25. 8:22

Menekültekből és állami gondozottakból állt a magyar válogatott a katari Utcagyerekek Világbajnokságán

Egy hónappal a katari focivébé kezdete előtt gyerekeknek rendeztek tornát Dohában. A Street Child World Cup-on olyan kiszolgáltatott gyermekek vettek részt, akik otthonukban rendkívüli szegénységben élnek. Ezen a megmérettetésen volt magyar csapat is. A gyerekválogatottat menekültek és állami gondozottak alkották. Katarban 22 csapattal mérték össze tudásukat. A futball abban segít, hogy a résztvevők higgyenek magukban. A versenyről, élményekről a csapat egyik tagja, Hazim Ismail Hadi és a csapat edzője Hegyi Frigyes meséltek.
5:54
Reggeli
2022. november 25. 8:00

A vásárlás helyett az adakozásra hívja fel a figyelmet a nagynevű drogéria a Fekete Pénteken (X)

Az egyik nagyobb hazai drogéria üzletlánc idén is megszervezi a Giving Friday napot. Ennek lényege, hogy a Black Friday-napi forgalmuk 5%-át jótékony célra ajánlják fel. Hittner Krisztina, a dm pr csoportvezetője és Dr. Drexler Dóra az Ökológiai Mezőgazdasági Kutatóintézet ügyvezetője meséltek arról, hogyan szeretnék segíteni a biogazdálkodás hazai elterjedését, hatékonysága növekedését. Ha ma bármelyik magyar dm üzletben, valamint az online shopban vásárol, vásárlásának 5 százalékával az ÖMKI On-farm hálózatának kibővítését támogatja – többek között videókat készítenek a termények vegyszermentes védelméről.