2:00
Híradó2023. november 29. 18:51
Részeg autós miatt borult sötétbe Abony
Részeg autós miatt borult sötétségbe egy város Pest megyében. A 15 ezer lelkes Abonyban a lakások többségében szerdán már újra volt áram a vasárnapi baleset után, de a szerelés miatt volt olyan otthon, ahol szünetelt a szolgáltatás. Az egyik orvosi rendelőnél pedig aggregátorra volt szükség.