2:09
Híradó2023. november 25. 18:30
Hálapénzt fogadtak el pácienseiktől, rákos betegeitől is pénzt kért a kemoterápiás kezelések előtt egy nyíregyházi orvos
Bűnügyi felügyeletet rendelt el a bíróság azzal a nyíregyházi orvossal és asszisztensével szemben, akik a gyanú szerint hálapénzt fogadtak el pácienseiktől. Úgy tudjuk, az orvos emellett rákos betegeitől pénzt kért a kemoterápiás kezelések előtt. A Nemzeti Védelmi szolgálat azt közölte tavaly 11 hasonló ügyben tettek feljelentést.