2:12
Híradó2023. november 29. 18:48
A csütörtöki lehet az utolsó tanítási nap az elárverezett gimnáziumban
Kétségbeesetten próbálnak segítséget kérni a bezárás előtt álló Qualitas Gimnázium diákjai. Azt mondják, főleg a 16 év felettiek vannak bajban, ők már nem tankötelesek, és helyhiány miatt máshol elutasítják őket. Az intézményben csütörtökön lehet utoljára tanítás, miután elárverezték az iskola épületét és az engedélyük sincs rendben. A Belügyminisztérium azt közölte: a fővárosban bőségesen van iskolai férőhely.