A zebrán gázoltak halálra egy 19 éves lányt Debrecenben

Nagy Kornél CsabaNagy Kornél Csaba

2023. augusztus 14. 19:16

Egy 19 éves lányt gázoltak halálra hétfőn reggel Debrecenben. A baleset egy gyalogátkelőhelyen történt, ahol a tragédia idején még nem működtek a közlekedési lámpák. Az ütközéstől a fiatal métereket repült, és már a helyszínen meghalt. Hogy pontosan ki hibázhatott, azt még vizsgálják a rendőrök.

undefined
Nézd vissza a Híradó adásait az RTL+ felületén!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!