Hét év után nyilatkozott a túlélő
2010. július 19. 20:23
2003. május 8-án a siófoki buszbalesetben 33 utas halt meg. Az egyetlen magyar túlélő a Fókusz kamerája előtt beszélt a történtekről.
EXTRA: Megrázó emlékek a tragédiáról
„Mosolyogtak és örültek, mert egy nagyon gyönyörű pusztai programra készültünk. Egy mosoly és utána befejeződött minden” - emlékezett vissza Judit.
„Mosolyogtak és örültek, mert egy nagyon gyönyörű pusztai programra készültünk. Egy mosoly és utána befejeződött minden” - emlékezett vissza Judit.
Betört a koponyája, eltört az orra, a válla, a keze, az ujja és a lába is.
„Feltérdeltem és a nyakamban lógott a mobiltelefonom és fölhívtam a férjem. Zaklatottan, furcsán, nagyon megdöbbenve mondtam, hogy valami történt, de nem tudom, hogy mi. Közben éreztem, hogy véres a fejem, fáj mindenem és körülöttem borzalmas dolgok vannak” – mondta a túlélő asszony.
„Feltérdeltem és a nyakamban lógott a mobiltelefonom és fölhívtam a férjem. Zaklatottan, furcsán, nagyon megdöbbenve mondtam, hogy valami történt, de nem tudom, hogy mi. Közben éreztem, hogy véres a fejem, fáj mindenem és körülöttem borzalmas dolgok vannak” – mondta a túlélő asszony.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem