Hét év után nyilatkozott a túlélő

rtl.hurtl.hu

2010. július 19. 20:23

2003. május 8-án a siófoki buszbalesetben 33 utas halt meg. Az egyetlen magyar túlélő a Fókusz kamerája előtt beszélt a történtekről.

EXTRA: Megrázó emlékek a tragédiáról

„Mosolyogtak és örültek, mert egy nagyon gyönyörű pusztai programra készültünk. Egy mosoly és utána befejeződött minden” - emlékezett vissza Judit.

Betört a koponyája, eltört az orra, a válla, a keze, az ujja és a lába is.

„Feltérdeltem és a nyakamban lógott a mobiltelefonom és fölhívtam a férjem. Zaklatottan, furcsán, nagyon megdöbbenve mondtam, hogy valami történt, de nem tudom, hogy mi. Közben éreztem, hogy véres a fejem, fáj mindenem és körülöttem borzalmas dolgok vannak” – mondta a túlélő asszony.
undefined
Nézd vissza a Fókusz adásait az RTL+-on!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!