Oláh Gergő nagyon drukkol az X-Faktor legújabb tehetségeinek

rtl.hurtl.hu

2016. október 30. 11:47

A 2012-es tehetségkutató nyertese a mai napig csodálattal és hálával gondol arra, hogy mekkora fordulatot vett az élete, mikor négy évvel ezelőtt megnyerte a versenyt. A minap fel is törtek belőle a kedves emlékek.

Az énekes különleges hangjával és alázatosságával a döntőig menetelt négy évvel ezelőtt. A nézők a mennybe repítették a fiatal fiút, aki alig merte akkor elhinni, hogy ő lett a győztes.

Ennek bizony már négy éve, és Gergő mindig hálásan fog visszaemlékezni azokra a varázslatos pillanatokra. Ezzel kapcsolatban a minap megosztotta gondolatát a közösségi oldalán.

"Nézem az X-Faktort és mindenemmel érzem, értem a versenyzők érzéseit, helyzetét, azt hogy mik kavarognak bennük... Nagyon durva....Tisztán emlékszem minden pillanatra....Életemben nem izgultam annyira, mint a mentorházban...nagyon durva volt....Még ma is hihetetlen hogy én... meg nyertem ezt a versenyt!!!!!Egész életemben hálás leszek ezért Istennek, hogy ez benne volt az Ő tervében és az Rtl-klubnak, az X-Faktornak, az X-Faktor stábjának, és Geszti Péternek!Hajrá mindenki!!!Most már 4.éve hogy haladok,haladunk előre..."
 

Az énekes jelenleg legújabb formációjával a Roma Soullal járja az országot. Az egyedi és friss hangzású banda az autentikus cigányzenét ötvözte korunk zenei stílusaival. Gergő, a koncertezés mellett, a Kicsi Óriások műsorában csapatkapitányként is szépen helyt állt. Csapata, a Fenegyerekek nyertek és elhozták a legjobbnak járó díjat. A színfalak mögött így buliztak a nyertesek:

Ne felejtsétek, ma folytatódik az X-Faktor! Hogy mire számíthatunk?

Nézzétek:

forrás/képek: Facebook
undefined
Nézd az X-Faktort minden szombat este az RTL-en vagy online RTL+ Premiumon!