Félelmetes! Lakatlan szigeten találta magát a Barátok közt színésznője
2016. július 28. 13:00
Nagy Alexandra büszkén szokott mesélni a kalandosabbnál kalandosabb útjairól. A bátor lány most is örömmel avatott be minket a legutóbbi malajziai nyaralásába.
A színésznőről szinte már köztudott, mennyire imádja Ázsiát, és ha teheti, szabadsága alatt rendszeresen meg is látogatja a világ másik felét. Most meg sem állt Kuala Lumpurig, ahonnan továbbrepült a célállomásig.
egy másik szigetre repült át, melyről hajóval ment tovább a kitűzött célállomásig.
„Egy egészen pici, szinte lakatlan szigeten voltam, ahol a két hét alatt 30 emberrel találkoztam az ott élőket is egybevéve.”
A sorozat Aliza nem sajnálta, hogy se bankautomata, se hotelek nem voltak a közvetlen közelében.
„Picike kis bungalókban és sátorban laktam.”
Alexandra nem az a félős fajta, általában szeret sodródni az árral, és ha úgy van, azt sem bánja, ha a szállása egyáltalán nincs lefixálva.
„Mikor megvettem a jegyemet Kuala Lumpurba még nem tudtam, hol lesz a szállásom.”
A szép színésznő a gasztronómiában sem veti meg a különlegességeket.
A képre kattintva megtudhatod, milyen bogarakat fogyasztott Alexa.
A mostani leállás más meglepetést is hozott a Barátok közt sztárjának. A színésznő eddigi utazásai során kevésbé választott európai úticélt, azonban úgy tűnik, megtört a jég és ellátogatott egy gyönyörű városba.
Kattints a videóra, és kiderül, ki vagy mi ejtette rabul a színésznő szívét!
képek: Facebook
Nézd vissza a Barátok közt epizódjait az RTL+-on!