Videó: lángolt egy autó a Dráva utcában

rtl.hurtl.hu

2022. november 25. 10:41

Egy autó kapott lángra Budapest 13. kerületében a Dráva utcában. A felvételeken látszik, hogy a kocsi teljes egészében égett, és sűrű fekete füst szállt fel róla. A típusa egy fehér színű Opel Astra G lehetett. Egy másik kocsi is állt előtte, az úgy néz ki, megúszta a történteket, mert még időben el tudott állni. Végül a mentők és a tűzoltók is a helyszínre értek, és az utóbbiak hamar el is oltották a lángokat. A Fővárosi Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője, Kisdi Mázté elmondta, amikor a tűzoltók megérkeztek, a kocsi már teljes terjedelmében lángolt, amit végül két poroltóval és egy vízsugárral tudtak eloltani. Úgy tudjuk, az eset során senki sem sérült meg.

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!