ValóVilág2015. február 14. 15:42NapiEdina: Az anyóssal történő megcsalás csúnya dologAz erdélyi lány rendhagyóan értelmezi a “Nézd meg az anyját, vedd el a lányát!” közmondást, ami Robin szerint nagyon nagy igazság.
ValóVilág2015. február 14. 15:29Edina és Laci kalandjai: Élet = várakozásAz évszázad párbeszéde a villa szerelmespárjának tagjai közt hangzott el, és akár ősi tanmesének is beillene: egyszerre hágták meg a filozófia legnagyobb magaslatait, és ereszkedtek aláa profán igazságok mélységeibe, miszerint a villában nincs hova mennie az embernek.
ValóVilág2015. február 13. 23:00Stúdióba vonultak a villalakókDennis tökéletesen rappelt, Laci kicsit nyűglődött, Fanninak pedig egyértelműen Zsu lett a múzsája. Felénekelték a Villa-dalt a játékosok, ha volt hangjuk, ha nem.
ValóVilág2015. február 13. 14:38Házibarkács kampányvideóval támogatják EdinátEgy mindenre elszánt rajongó időt és fáradtságot nem kímélve elképesztő kampányvideót készített Edinának! A negyedik perc végére garantáltan sírni fogsz az érzelmek áradásától és Edina bársonyos énekétől! Ugyanitt: várjuk az elvakult Laci-imádók frappáns válaszcsapását!
ValóVilág2015. február 13. 13:42NapiLaci: “Érzem az arcomon, hogy bánatos…”Van, aki jól tud olvasni mások arckifejezéséből. Laci különleges képessége, hogy a sajátjából is képes megmondani, mit érez. Ritka kincs az ilyen!
ValóVilág2015. február 13. 12:43Edina és Laci kalandjai: Előre a jövőbe!A Villa párbajozó párosa elképzelte, milyen lesz az életük 50 év múlva. Laci tolószéket vízionál Edinának, és egy ponton az öreg Dani is megjelenik a színen. Csak egy dolog nem derül ki: hogy ki nyerte a nagy összecsapást, úgyhogy van miért izgulni vasárnapig!
ValóVilág2015. február 12. 23:00A játékban maradásért akarnak küzdeni és nem egymás ellenA szerelmes párbajozóknak családtagjaik üzentek, aminek a két játékos annyira nem örült, hiszen mindketten alapos fejmosást kaptak. Bevallották, hogy ugyan mindketten nyerni akarnak, de nem mindenáron.
ValóVilág2015. február 12. 16:11Nem fenyegeti éhhalál a villalakókatBár csak hatan vannak a Villában, és mindössze néhány hét van hátra a játékból, úgy rendelnek maguknak ételt a villalakók, mintha nem lenne holnap. Változtatás nélkül közöljük az elmúlt napok összesített rendeléseit.
ValóVilág2015. február 12. 13:27Edina és Laci kalandjai: A halhatatlan madár rejtélyeA villába zárt szerelmesek megirigyelték a madarakat, amiért szabadon élnek. Végül hosszas ornitológiai vita bontakozott ki Edina azon kijelentése nyomán, hogy létezik halhatatlan madár.
ValóVilág2015. február 12. 12:00NapiFanni: Ruhafétisem vanMindenki másra gerjed. Fanni például a ruhákra!
ValóVilág2015. február 11. 23:00Szerelmi dráma és dalszöveg-kihívásokDennis és Fanni szerelme újabb drámai fordulaton esett át, ami lehet, hogy komolyabb lesz, mint eddig bármikor? A vitatkozások mellett a párbajozók is neki kezdtek a lehetetlen stratégiaépítésbe. Sőt, a villalakók a végére még a dalszövegírásba is belekóstolhattak.
ValóVilág2015. február 11. 12:46Az ébredésnek két fajtája vanVan a jó ébredés, és a rossz ébredés. Mind a kettőre mutatunk egy-egy példát!
ValóVilág2015. február 10. 23:11Itt a nagy kendő-hajtóvadászat!A lila kendő dél-keleti irányban kezdte meg útját a sztratoszféra felé, de ki tudja, merre sodorták az időjárás viszontagságai? Lehet, hogy éppen a te kertedben, vagy erkélyeden landolt? Érdemes megnézni, mert a szerencsés megtaláló jutalomban részesül!
ValóVilág2015. február 10. 23:00Párbaj-para után jöhetett az énekes kiteljesedésNagy ellentétek mellett nehéz a választás, a villalakóknak mégis döntenie kellett, ki mögé állnak majd a Párbajon. A nehéz választásokat a lila kendő-búcsúztatása is beárnyékolta kicsit, de ami ezután következett, mindenkit feldobott: kezdetét vette a Zenehét!
ValóVilág2015. február 10. 20:33Fanni megtalálta a legjobban szellőző tréningruhátAz igazán kemény sportolók nem vesztegetik az időt átöltözéssel!
ValóVilág2015. február 10. 20:26Edina Attilával álmodottLaci meglepő módon summázta az eseményt. De ki az az Attila? Önök mit gondolnak?
ValóVilág2015. február 10. 18:24Ismét búcsúznia kellett a villalakóknakA fináléhoz közeledve bizony egyre gyakoribbak a fájdalmas elválások. A lakók egyik legfontosabb szövetségese távozott a Villából. A ma esti Összefoglalóból kiderül, milyenek voltak az utolsó találkozás pillanatai.
ValóVilág2015. február 10. 16:43Itt a remek alkalom, hogy a tolluk hegyére tűzzék a villalakókatA legjobb vers szerzője a helyszínen, vendégként izgulhatja végig a döntőt!
ValóVilág2015. február 9. 23:00Edináék kiakadtak RobinraA vasárnapi Kiválasztás váratlan fordulata után Edina és Laci sokkos állapotba került. Mindenkit hibáztatták a történtekért, de leginkább Robint, akitől ez szerintük különösen gerinctelen húzás volt.
ValóVilág2015. február 9. 19:20Fanni a konyhábanA ma esti BeleValóban fény derül rá, hogyan készül a tepsis palacsinta Fanni módra, addig is lássuk, hogyan kell szakszerűen a baconös tortillát sütni!
ValóVilág2015. február 8. 22:00A szerelmesek nem úszták meg a PárbajtMiután Edina és Laci a dugi szex miatt büntetést kaptak, a közös döntésük alapján már biztos volt, hogy a tűzrőlpattant lesz az egyik párbajozó. Végül a Kiválasztáson a villalakók nem kímélték a szerelmeseket, és Lacira tették a legtöbb jelet, így egymás ellen kell küzdeniük.
ValóVilág2015. február 8. 16:50Laci arcizmai rendíthetetlenekRezzenéstelen arcát bármelyik pókerjátékos megirigyelné, pedig csak Edinát hallgatta éneklés közben. De vajon milyen érzelmeket jelent ez az arc?
ValóVilág2015. február 8. 15:07Dennis & a divat 2.: Masni mint alsóneműÍme a válasz azoknak, akik a féloldalas fecskét túl merésznek érezték. Dennis ezúttal egy diszkrét pántlikával lobogózta fel a parancsnoki árbocot.
ValóVilág2015. február 8. 14:37A Kék Duna keringő után itt a kenyérkeringőDóri lágy konyhai andalgással fejezte ki hódolatát a házi jellegű kilós kenyér iránt. Sajnos Dóri szénhidrátszegény diétája miatt egyelőre nem lehet szó köztük többről.
ValóVilág2015. február 8. 13:42Dennis & a divat 1. rész: A féloldalas fecske az új férfitangaA Villa nudista napozóbajnokának divatelőrejelzése szerint a következő strandszezonban minden férfi ilyenben menőzik majd a vízparton. Bárki elkészítheti akár otthonában is! Trendügyi felzárkóztató videó a klikk után.
ValóVilág2015. február 7. 23:00A dugi szexért súlyos büntetés járFanni és Dennis szokás szerint összebújtak, amire Laci és Edina azzal kontrázott rá, hogy elbújtak a kamerák elől a szaunában. Meg is lett a szabályszegés eredménye: egyikük mindenképpen párbajozni fog jövő vasárnap.
ValóVilág2015. február 7. 17:04A célegyenesbe fordult a Villa médiaheteHogy ki lesz a VV7 médiaszemélyisége? Egyedül Önökön múlik! Nézzék meg a villalakók produkcióit videótárunkban, és szavazzanak a legjobbra a Való Világ 7 Applikáción!
ValóVilág2015. február 7. 16:22Edina vagy Laci már biztosan párbajozikA két villalakó alapszabályt szegett, és az egyik legsúlyosabb vétséget követték el. Lehetséges, hogy a hormonok ezúttal valamelyikőjük vesztét okozzák?
ValóVilág2015. február 6. 23:00A villalakók áruba bocsátották egymástAz Edina show alatt az érzelmeké volt a főszerep: Dani érkezése és Dennis vallomása felbolygatta a Villát. Ezután már a humor került a fókuszba: a villalakók először egymást árusították ki, később pedig már a hírek tengerére eveztek.
ValóVilág2015. február 6. 23:00Melyik villalakóból válhat médiaszemélyiség?Nézzék meg a Villa Médiabirodalom produkcióit a honlapon a VV Média7 fülnél, és kövessék a videóinkat! Ha megvan a kedvencük, irány a VV Applikáció, és szavazzanak a legígéretesebb tehetségre!
ValóVilág2015. február 6. 18:00A szellentés útja dióhéjbanTegnap bableves került a villalakók tányérjába, amelynek rettenetes következményeit Fanni előre látta. Aztán a szagbomba híradózás közben csapott le.
ValóVilág2015. február 6. 15:39Milyen szagok terjengenek a Villában?Egyebek mellett erre is fény derül ma este. A mostani hétre médiabirodalommá avanzsált Villa lakói saját híradót készítettek, méghozzá egyszerre kettőt is. A Villa Híradó a ma esti Összefoglalóban kezdi meg az egyszeri műsorsugázást.
ValóVilág2015. február 6. 13:40Villa Teleshop: Ön mennyit adna egy hús-vér villalakóért?Az exkluzív embervásáron a játékosok igyekeztek a portékáik legelőnyösebb tulajdonságait kiemelni. A lehengerlő termékleírásokat megnézhetik a ma esti összefoglalóban, addig is összegyűjtöttük a legemlékezetesebb mondatokat.
ValóVilág2015. február 5. 23:08Robin taktikából még a sminket is bevállaltaNagy balhékkal indult és kezdődött minden: először Dóri és Dennis marakodtak, majd Fanni is kiborult, csak ő a popitakaró miatt. Eközben Robin nővé alakult Edináéknak köszönhetően, Zsu pedig meglepetésként újra kiborította a villalakókat.
ValóVilág2015. február 5. 14:42Közmondások kicsit másképpDennis egyetlen mondatba álmodta a mázas cserépedények transzformációját. Így lesz korsóból köcsög.
ValóVilág2015. február 5. 14:40Edina szerint jobb félni, mint megijedniMindegy, mi az az ice bucket challenge, ő ismeretlenül sem kér belőle.
ValóVilág2015. február 5. 14:30Metamorfózis a VillábanA lány-fiú arányok átmenetileg áttolódtak a gyengébbik nem javára, azonban ezúttal senki nem hagyta el a játékot és vendég sem érkezett.
ValóVilág2015. február 4. 23:00Így írnak a villalakók saját magukrólÍme a Villa két újsága egyenesen a virtuális nyomdából! Olvassák és döntsék el Önök, hogy a Frászkarikára vagy inkább a Dendórfanra fizetnének elő a reggeli kávé mellé! Csak egyetlen klikk a szavazás dobozba, és kedvencük máris közelebb kerül a Villa Pulitzer-díjához!