„Az igazgató felszólította a dolgozókat, hogy hazudniuk kell mindenkinek” – rendőrségi nyomozás indult egy II. kerületi óvodában

rtl.hurtl.hu

2026. június 26. 15:15

A szülők állítása szerint a problémák nem új keletűek, de korábban nem történt érdemi beavatkozás. Amikor először az óvoda vezetéséhez fordultak, nem kaptak segítséget. Nagy-Kovács Viktória ezt követően egy közösségi médiás csoportban kezdett érdeklődni, ahol jelenlegi és korábbi dolgozók is megerősítették a negatív tapasztalatokat. A szülők elmondása szerint a belső feszültséget jelzi az az állítás is, amely szerint az igazgató felszólította a dolgozókat, hogy hazudniuk kell mindenkinek.

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!