2026. június 26. 18:31

Fehérre festett sínek, az esti órákban kikapcsolt klíma - az idei év legintenzívebb és legveszélyesebb hőhulláma érkezik holnaptól. A napi középhőmérséklet 29 fok felett is lehet, ami tartós 38-40 fokot jelent napközben. Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter mindenkit arra kér, ha teheti, este hat és kilenc óra között ne klímázzon.

undefined
Nézd vissza a Híradó adásait az RTL+ felületén!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!