Megbetegíthet a túl hidegre állított klíma

rtl.hurtl.hu

2015. augusztus 13. 18:20

Ízületi fájdalmak és megfázás is lehet a következménye a túlzott klímahasználatnak. Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal ezért azt javasolja, hogy maximum 10 fok különbség legyen a klímával elért benti és a kinti hőmérséklet között.

undefined
Nézd vissza a Híradó adásait az RTL+ felületén!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!