Megbetegíthet a túl hidegre állított klíma
2015. augusztus 13. 18:20
Ízületi fájdalmak és megfázás is lehet a következménye a túlzott klímahasználatnak. Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal ezért azt javasolja, hogy maximum 10 fok különbség legyen a klímával elért benti és a kinti hőmérséklet között.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem