A tartalom nem található. A legfrissebb tartalmakat viszont megtalálod, ide kattintva
Ízületi fájdalmak és megfázás is lehet a következménye a túlzott klímahasználatnak. Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal ezért azt javasolja, hogy maximum 10 fok különbség legyen a klímával elért benti és a kinti hőmérséklet között.