2:10
Híradó2024. március 2. 18:59
A mérések kezdete óta ez volt a legmelegebb február
Az idei volt a legmelegebb február a mérések kezdete óta. Volt olyan nap, amikor 22 fokot mértek. Alig győzték regisztrálni az újabb és újabb hőmérsékleti rekordokat. A meteorológusok azt mondják, egy hűvösebb áprilisnak felelt meg az év második hónapja. A híradónak nyilatkozó klímakutató aggasztónak tartja, hogy tovább gyorsult a melegedés üteme.