fókusz

Mikecz Estilla elárulta, hogy az általa alakított karakter, Nelli figurájához hasonlóan régen ő is rajongott a vetélkedőkért, szerepelt is az egyikben

rtl.hurtl.hu

2022. június 21. 19:30

A mi kis falunk a sorozat hatodik évadát zárta szombaton, az utolsó részben egy izgalmas vetélkedő tartotta lázban a pajkaszegieket. A történetben Nelli jelentkezik egy tévés vetélkedőre, és titokban elmegy egy próbajátékra. A szerkesztőknek nagyon megtetszik a lány, ezért felajánlják, hogy ugorjon be az élő adásba. Ehhez azt a feltételt szabták, hogy játsszon rá a vidéki lány karakterére, amit Nelli elfogad és erős tájszólással alakítja vetélkedőben a parasztlányt. A Nellit alakító színésznő, Mikecz Estilla korábban szerepelt már egy RTL-es vetélkedőben.

#fókusz#belföld#a mi kis falunk#nelli#mikecz estilla#vetélkedő

Címlapról ajánljuk