Az Éttermek csatája győztese már tudja, mire költi a 20 milliós nyereményt

rtl.hurtl.hu

2026. május 22. 23:05

Sárközi Ákos versenyzője, Juhász Dani nyerte meg az Éttermek csatája első évadát, miután az öttagú zsűri őt választotta a főzőverseny győztesének. A finálé után a séffel és Danival közös interjút készítettünk: beszéltek hasonló habitusukról, közös munkájukról, és arról is, milyen tervekkel vág neki Dani a jövőnek 20 millió forinttal a zsebében.

Arra a kérdésre, hogy mire költi Juhász Dani a nyereményt, igazán céltudatos választ adott:

Egyelőre szeretnék egyet pihenni, és utána átgondolni, de szeretnék egy saját éttermet, egy saját vállalkozást létrehozni a jövőben, és ez a pénz, ez majd ezt a célt fogja szolgálni.

Mi meg Jenővel leülünk, és megbeszéljük azt, hogy miért vagyunk ilyen balgák, hogy saját magunknak konkurenciát csinálnunk, mert mindenki, aki meg fogja nyerni majd az Éttermek csatáját, nyit egy éttermet, akkor velünk mi lesz?

– kontrázott rá Sárközi Ákos, majd így folytatta:

De a viccet félretéve, én fantasztikusan éreztem magam az egész verseny alatt, mert ez egy szuper dolog, és mindenkit arra buzdítok, hogyha van kedve, van affinitása, hogyha látja, hogy újra jövünk, akkor mindenképpen jelentkezzen!

Az interjú végén a séf hozzátette, nagyon szeret ilyen emberekkel együtt dolgozni, és szívesen várja Juhász Danit bármikor, bármelyik éttermében.

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!