6:20
Híradó2021. december 3. 15:52
Szijjártó László: Már a járvány előtt is komoly gondokkal küzdött az egészségügy
A Magyar Orvosi Kamara győri elnöke szerint az egészségügy papíron még akkor is működőképes lehet, amikor már csak egy orvos vagy egy nővér van egy osztályon, de a fő kérdés mindig az, hogy milyen az ellátás minősége.