2018. augusztus 30. 9:46

A műsorvezetőhöz váratlanul toppant be a Story Extra stábja, így nemcsak az otthonát mutatta meg egy kicsit, de a legváratlanabb kérdésekre is válaszolt.

Az egykori műsorvezető élete igazán izgalmas, hiszen jégkorongozó párja mellett folyton új helyekre juthat el, bejárják az egész világot. Szerencsére, most éppen kis hazánkban vannak, így a Story Extra stábja megkukkanthatta, merre is élnek a szerelmesek.

A váratlan látogatás során nemcsak az derült ki, hogy Tücsi fekvőtámaszban is menő, de azt is elárulta például, hogy kik állnak hozzá a legközelebb a hazai sztárvilágból: az első helyen Kiss Ramóna szerepelt, akit Nagy Adri és Dobó Ági követett.

De vajon mi a helyzet a tervekkel?

Tücsiék elárulták, hogy jövő júliusra tervezik az esküvőt, amit mindenképpen a Balaton parton szeretnének megtartani. A házasság mellett viszont egyértelmű a kérdés: vajon hány gyereket szeretnének?

Kettőt, ráadásul kislányokat. Azonban a nevük még kérdéses:

„Nem találtuk ki, nincs túl nagy egyetértés ebben a témában. Az biztos, hogy ugyanaz lesz a monogramjuk, mert nálunk is ez így volt. Az öcsémnek és nekem is ugyanaz.” – mesélte Tücsi.

Kíváncsi vagy, hogyan fogadta otthonában Tücsi a Story Extra stábját?