Így készült az X-Faktor egykori versenyzőjének vadonatúj klipje!

rtl.hurtl.hu

2018. április 24. 10:58

Vince Aliz Lizát a 2016-os X-Faktorban ismerhették meg az RTL Klub nézői. A fiatal énekesnő számára a 4. élő show-ban ért véget a verseny, ám karrierje azóta is töretlen.

Klippremier - a Reggeliben elsőként ezúttal Liza legújabb szerzeményét láthatták a műsor nézői. 


„Pesten ért a tél,
A testem, szívem téged kért
és nyárra is maradtam
mert ugyanúgy szerettél”


- hangzik el a refrénben. 

 


Liza elárulta, hogy ez a klip egy az egyben ő, ami a dalszöveget és a zenét illeti. Először egy zenekarral közösen készítették el a dalt, ám az énekesnő producerével egyeztetve rájött, hogy inkább akusztikus formában tudja elképzelni az egy éven át készült slágerét. Lehet, hogy ez az alkotás egy igazi ars poetica?

 


Jelentkezz Te is az idei X-Faktorba IDE kattintva, vagy jelenj meg a tehetségkutató casting turnéjának egyikén!
 

undefined
Nézd az X-Faktort minden szombat este az RTL-en vagy online RTL+ Premiumon!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!