Így készült az X-Faktor egykori versenyzőjének vadonatúj klipje!
2018. április 24. 10:58
Vince Aliz Lizát a 2016-os X-Faktorban ismerhették meg az RTL Klub nézői. A fiatal énekesnő számára a 4. élő show-ban ért véget a verseny, ám karrierje azóta is töretlen.
Klippremier - a Reggeliben elsőként ezúttal Liza legújabb szerzeményét láthatták a műsor nézői.
„Pesten ért a tél,
A testem, szívem téged kért
és nyárra is maradtam
mert ugyanúgy szerettél”
- hangzik el a refrénben.
Liza elárulta, hogy ez a klip egy az egyben ő, ami a dalszöveget és a zenét illeti. Először egy zenekarral közösen készítették el a dalt, ám az énekesnő producerével egyeztetve rájött, hogy inkább akusztikus formában tudja elképzelni az egy éven át készült slágerét. Lehet, hogy ez az alkotás egy igazi ars poetica?
Jelentkezz Te is az idei X-Faktorba IDE kattintva, vagy jelenj meg a tehetségkutató casting turnéjának egyikén!
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem