2018. március 21. 16:36

A modell mindig is imádta a kutyusokat, ráadásul most egy komoly elhatározásra szánta el magát.

Linda érzékeny oldalát eddig csupán a közvetlen környezete ismerhette, de a Csivava Fajtamentő Egyesületnél tett látogatása során nem tudta visszafojtani érzéseit:

„Semmiféle állatnál nem tartom elfogadhatónak azt a fajta viselkedést, hogy eldobjuk magunktól, hogy ha már nincs szükségünk rá. Azt gondolom, hogy aki nem tud felelősen állatot tartani, az inkább ne is vegyen magához.”

Linda nemcsak fotósorozatot készített a kutyusokkal, de még egy egész délelőttöt is együtt töltött velük:

 

A post shared by Linda Zimany (@lindazimany) on

A modell a missziójának tekinti, hogy ügyvédként kiálljon a kutyák jogaiért, és hosszú távú célja, hogy méltó büntetést kapjanak azok, akik bántalmaznak egy védtelen állatot. Linda ráadásul mindenkit arra buzdít, hogy aki teheti, fogadjon örökbe egy kiskutyát.  

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!