Tóth Gabi, Kulcsár Edina és a Mi Hazánk is megkapta Osváth Zsolttól
2026. június 4. 9:00
Osváth Zsolti megosztó médiaszemélyiség, az utóbbi időszak közéleti történései miatt pedig igazán termékeny időszakot tudhat maga mögött. Most összegyűjtöttük a legkeményebb beszólásait, a Kárpátok Madonnájától egészen a dementor csókjáig.
1. „A parlamenti csicskák abszolút nyertesei” – mondta a Mi Hazánkról
Osváth Zsolt a magyar politikai élet legaljasabb, legundorítóbb és legszégyentelenebb nyilvános megmozdulásának gondolja a Mi Hazánk lépését, amikor a párt kivonult a sükösdi tamburazenekar előadásáról. Az influenszer a parlamenti csicskák díjának abszolút nyerteseinek nevezte a képviselőket.
Egy személyautóban elfér az egész frakció
– adta meg a végső döfést az Exek csatája szereplője.
2. „Lement kutyába 15 misiért” – Tóth Gabi sem úszta meg
Tóth Gabi és Osváth Zsolti között már régóta feszül a politikai ellentét, a közösségi médiában gyakran ment köztük az adok-kapok. Az influenszer az NKA-botrányról beszélt egyik pár hetes videójában, amibe Tóth Gabit is sikerült újra belecsempésznie. Ekkor így nyilatkozott róla:
Lettem volna én pók a falon a Tóth Gabi konyhájában, amikor kijött a hír és elborult a könnyező Madonna arca, és eltorzult fejjel ráordít a Mátéra, hogy: Hallod, hát a Deák Béla 100 milliót kapott, pedig csak egy képen szerepelt Kőbányán a polgival. Én meg? Én meg lementem kutyába 15 misiért!
Az influenszer az utóbbi időszakban rendszeresen Madonnaként, vagy a Kárpátok Madonnájaként hivatkozik az énekesnőre.
3. „Annyira sötét vagy, hogy nem fogod fel, amit mondasz” – Kulcsár Edina is kapta az ívet
Osváth Zsolt értetlenkedve állt azelőtt a tény előtt, hogy Kulcsár Edina videóban kifejtette, nem érti miért elégedetlenek a magyarok. A videót még a választások előtt posztolta az influenszer.
Hogy mi a probléma? Az egészségügy, a jogállam, a korrupció, az ellopott milliárdok, a hazug propaganda, a gyermekvédelem teljes hiánya, a mélyszegénység…
– kezdte a listát a műsorvezető, majd hozzátette, szerinte Kulcsár Edina nem lát át a luxuskocsi szélvédőjén.
4. „Egy b*zinak kell kioktatnia téged férfiasságból”
Osváth Zsolti az Exek csatája első évadában is épp azt a karaktert hozta, amit megszokhattunk tőle. A játék során hamar kiderült, nem igazán szimpatizál Fenyvesi Barnával, de az érzés legalább kölcsönös volt. Egyik konfliktusuk csúcspontja pedig ez a csodás mondat lett.
A teljes vitát itt tudod visszanézni:
Hamarosan érkezik az Exek csatája 2. évada az RTL+ Premiumra, kattints ide az első nevekért!
5. „Milyen volt a dementor csókja?”
Az Exek csatája bővelkedett a drámában, főleg amikor kiderült, hogy Fenyvesi Barna és Zsíros Linda már az első napokban együtt töltötte az éjszakát. Az influenszernek persze egyből megvolt a véleménye a párosról, vagyis leginkább a színésznőről, akit egyszer sótlannak, máskor dementornak nevezett.
Nézd vissza az adásrészletet:
Nézd vissza az Exek csatája első évadát az RTL+ Premiumon!
Borítókép forrása: RTL