2017. szeptember 19. 21:10

Balázs, Bogi, Kristóf és Olivér már bizonyítottak az első évadban, és most azért jöttek vissza, hogy segítsenek a vígaszágasoknak. Meséltek a közös főzésről, és még egy óriási dobókockát is megtámadtak a szünetben.

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!