A mi kis bakink – Ezt a jelenetet még Csuja Imre sem tudta megmenteni – 6. évad 9. részEgy baki után még megpróbálhatják helyrehozni a jelenetet a szereplők, de vannak helyzetek, amikor még a legtapasztaltabb színészeknek sem sikerül. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este 20:30-tól az RTL Klubon!
A mi kis falunk

A mi kis bakink – Ezt a jelenetet még Csuja Imre sem tudta megmenteni – 6. évad 9. rész

rtl.hurtl.hu

2022. április 2. 21:50

Egy baki után még megpróbálhatják helyrehozni a jelenetet a szereplők, de vannak helyzetek, amikor még a legtapasztaltabb színészeknek sem sikerül. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este 20:30-tól az RTL Klubon!

#A mi kis falunk#pajkaszeg#rtl#RTL Klub#humoros#6. évad#9. rész#csuja imre#törőcsik franciska

Címlapról ajánljuk