EXTRA: Hatalmas szigorítás a Villában
2020. december 30. 14:44
A villalakókkal levélben tudatták a hírt, hogy innentől kezdve csak annyi élelmiszert kérhetnek, amennyit el is fogyasztanak. Te jogosnak tartod a szigorítást?
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem