Homoki Gábor: Toxic (Manuel x Azahriah)

rtl.hurtl.hu

2023. szeptember 2. 20:35

Homoki Gábor a The Voice első meghallgatásán Manuel x Azahriah Toxic című dalát adta elő. Nézd meg a produkciót!

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!