Videón Sallai bődületes bombagólja, amivel a magyar válogatott megverte Szerbiát

2023. október 15. 6:50

A meccs végén balhézó kapusnak esélye sem volt.

A magyar válogatott egy hajtós, küzdős meccsen 2-1 arányban megverte Szerbiát a Puskásban, így a csapat a csoportjából 13 ponttal áll az élően, megelőzve a tízpontos szerbeket és a nyolcpontos montenegrót.

Marco Rossi szövetségi kapitány együttese Varga Barnabás találatával 21 perc után szerzett vezetést, majd Strahinja Pavlovic fejesével a 33. percben egyenlítettek a vendégek, akik nem örülhettek sokáig, mert egy perccel később Sallai Roland bombagóljával ismét a hazaiaknál volt az előny. A meccs összefoglalójában megnézhető Sallai bődületes bombája:

A válogatott már szinte biztosan eb-résztvevő, mivel a csapat egy meccsel kevesebbet játszott a második helyezett Szerbiánál, matematikailag akkor lesz tutira kint a magyar csapat az európa bajnokságon, ha a következő meccsen megverik Litvániát idegenben. Ha ez sikerülne, zsinórban három eb-n lenne kint a magyar csapat.

Nyitókép: Sebastian Frej/MB Media/Getty Images