Ez már biztos: a Homeland még jó ideig velünk lesz!
2016. június 3. 15:34
Még be sem mutatták a legfrissebb részeket, máris bejelentették, hogy az elkövetkezendő három évben még biztosan élvezhetjük kedvenc sorozatunkat.
Amerikában jelenleg az 5. évadnál tartanak, de kiderült, hogy még idén nyáron megkezdik a hatodik évad forgatását, sőt: a hetedik és a nyolcadik évad is zöld utat kapott!
Arra a kérdésre, hogy a már megszokott szereplőgárda is visszatér-e a tervezett folytatásban, a készítők a következőket válaszolták:
„A Homeland egy olyan műsor, ami állandóan változik, nincs egy előre megtervezett végkimenetel, ahogyan a szereplők sorsa sem előre elrendeltetett! Évadról évadra változhat a koncepció, viszont a témájából kifolyólag van egy lejárati ideje.”
A sorozat alap ötletét egyébként Alex Gansa és Howard Gordon egy izraeli műsorból vette.
Azt is megemlítették, mennyire örülnek, hogy ekkora sikereket értek el a Homelanddel világszerte, mind a közönség, mind pedig a kritikusok részéről!
„Büszkék vagyunk arra, hogy ennyi díjat elnyertünk és hogy ilyen tetszést váltott ki a show a nézőkből és a szakmából egyaránt! Ugyanakkor nagyon tartottunk és még mindig félünk attól, hogy hogyan mutatjuk be a sorozatban a világ jelenleg is elég bonyolult geopolitikai berendezkedését. Azt mondják, felnéznek ránk, amiért így sikerült belecsempésznünk az emberközpontú dráma cselekményébe mindezt!”
A Homeland izgalmas akcióit az RTLII-n nyomon követhetitek minden szombaton 22:45-kor!
Forrás: variety.com