„Az utolsó kannibált megeszem” – Varga Viktor egyedül utazik Pápua Új-Guineába

rtl.hurtl.hu

2026. június 22. 16:00

Az énekes környezetében az itthoni mindennapok sem telnek átlagosan: májusban nagy visszhangot kapott, hogy egy zöld küllő került különös kapcsolatba vele. A szabadon élő, védett madár teljesen véletlenül talált rá a zenészre, és azóta rendszeresen visszajár hozzá. A küllő előszeretettel üldögél Viktor jellegzetes rasztahaján, amelyet láthatóan fészeknek vagy biztonságos pihenőhelynek tekint. A madár a Phoenix nevet kapta, és a róluk készült videók tanúsága szerint együtt zuhanyoznak, miközben az énekes zenél neki. Ám hamarosan elválnak útjaik, Viktor ugyanis elindul Pápua Új-Guinea dzsungeleibe, hogy egykori kannibál törzsekkel éljen.

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!