reggeli

„Easy rider, polgármester úr!” – Csuja Imre mindennap ezt hallja

rtl.hurtl.hu

2022. május 2. 12:09

Amikor az Üvegtigris Csokiját keresztezik A mi kis falunk polgármesterével.

Az „Easy rider, polgármester úr!” üdvözlés váltotta fel az „Easy rider, öcsém!” népszerű mondatot. Csuja Imre, A mi kis falunk polgármestere ma már mindennap hallja ezt valakitől, de nem bánja.

A Jászai-Mari díjas színészt nemrég a legjobb színésznek járó elismeréssel tüntették ki a Televíziós Újságírók Díján. Csuja Imre azt mondta, ezek mindig jól esnek, de a színészek nem ezért kezdenek bele a munkába. 

A Reggeliben a színész beszélt arról is, hogy a legtöbben filmekből, sorozatokból ismerik őt, amelyek inkább vígjátékok, a komolyabb oldalát a színházban mutatja meg. A mi kis falunk sikeréről azt mondta, „nem tudunk rá pontos definíciót adni, csak találgatunk”, mondta.

Szerinte az embereket megfoghatja az önirónia és az irónia, de van benne káröröm is, meg annak is köszönhető talán a népszerűsége, hogy az emberek magukra vagy a szomszédjukra ismernek a sorozat karaktereiben.

#reggeli#rtl klub#peller mariann#kultúra#csuja imre#a mi kis falunk#színész#üvegtigris#film#színház

Címlapról ajánljuk