A Konyhafőnök kiesője elárulja mire a legbüszkébb
2021. június 9. 7:40
Sulák Martina még keresi rá a választ, hogy mi vezetett a kieséséhez, de arra büszke, hogy Jenő séf második legjobb női versenyzője lett.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem