A magyar állatsuttogó homokimacskákat ment Abu Dhabiban

rtl.hurtl.hu

2021. június 2. 6:56

Gönczi Miklós homokimacskákat ment egy arab sejk felkérésére. A kalandos életű állatmentő azt állítja, ő rögtön megtalálja a közös hangot az állatokkal és ezt már számos szituációban sikerült bizonyítania. Jelenleg Abu Dhabiban tartózkodik, megmutatjuk, pontosan hol és min dolgozik és kifaggattuk állati kalandjairól is.

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!