2017. január 17. 10:03

Ha olyan választási eredmény alakul, hogy a Jobbik csak akkor kerülhet kormányra, ha koalícióra lép a Fidesszel, vagy a baloldallal, akkor mit választana?

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!