15 évet is kaphat a kamasz, akit dédnagymamája meggyilkolásával gyanúsítanak

Maár LauraMaár Laura

2026. június 22. 18:50

Térfigyelő kamerák vezették nyomra a rendőröket a budapesti gyilkosság ügyében. A felvételek és a családtagok kihallgatása után fogták el a 16 éves fiút, aki a gyanú szerint még múlt héten több szúrással megölte dédnagymamáját. A fiatal azzal védekezett, hogy baleset történt. A bíróság letartóztatta, 15 éves barátnője pedig bűnügyi felügyelet alá került, mert az ügyészség szerint segíthette a fiút.

undefined
Nézd vissza a Híradó adásait az RTL+ felületén!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!