Térfigyelő kamerák vezették nyomra a rendőröket a budapesti gyilkosság ügyében. A felvételek és a családtagok kihallgatása után fogták el a 16 éves fiút, aki a gyanú szerint még múlt héten több szúrással megölte dédnagymamáját. A fiatal azzal védekezett, hogy baleset történt. A bíróság letartóztatta, 15 éves barátnője pedig bűnügyi felügyelet alá került, mert az ügyészség szerint segíthette a fiút.