Már bontják a Simicska-féle hirdetőoszlopokat
2016. január 2. 18:35
Elkezdték lebontani a Simicska Lajos érdekeltségébe tartozó Mahir Cityposter reklámoszlopait a fővárosban. Az egyik oszlopnál heves vita alakult ki a cég, az oszlop elszállítását végző Budapest Közút és a rendőrség között arról, jogszerű-e a bontás.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem