Már bontják a Simicska-féle hirdetőoszlopokat

rtl.hurtl.hu

2016. január 2. 18:35

Elkezdték lebontani a Simicska Lajos érdekeltségébe tartozó Mahir Cityposter reklámoszlopait a fővárosban. Az egyik oszlopnál heves vita alakult ki a cég, az oszlop elszállítását végző Budapest Közút és a rendőrség között arról, jogszerű-e a bontás.

undefined
Nézd vissza a Híradó adásait az RTL+ felületén!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!