A tartalom nem található. A legfrissebb tartalmakat viszont megtalálod, ide kattintva
Elkezdték lebontani a Simicska Lajos érdekeltségébe tartozó Mahir Cityposter reklámoszlopait a fővárosban. Az egyik oszlopnál heves vita alakult ki a cég, az oszlop elszállítását végző Budapest Közút és a rendőrség között arról, jogszerű-e a bontás.