SEGÍTSÉG: Telefonon vezette le a szülést
2014. december 22. 16:48
Bodzán Renáta, mentőtiszt különleges feladattal találta magát szemben. Telefonon kellett levezetnie egy szülést, a baba ráadásul farfekvéses volt. Az eset végül jól végződött, amikor a baba felsírt, Renáta is megkönnyebbült.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem