Nem elégedett Angelina Jolie

rtl.hurtl.hu

2020. május 7. 19:57

Nem elégedett az amerikai kormányzat munkájával a koronavírus-járvány idején Angelina Jolie. A színésznő és aktivista a No Kid Hungry azaz Egyetlen Gyerek Se Legyen Éhes nevű non-profit szervezet online beszélgetésében vett részt és fogalmazott meg éles véleményt.

undefined
Nézd vissza a Fókusz adásait az RTL+-on!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!