Nem elégedett az amerikai kormányzat munkájával a koronavírus-járvány idején Angelina Jolie. A színésznő és aktivista a No Kid Hungry azaz Egyetlen Gyerek Se Legyen Éhes nevű non-profit szervezet online beszélgetésében vett részt és fogalmazott meg éles véleményt.