Egyre biztosabb: a Logan teljesen új színt hoz az X-filmekbe!

rtl.hurtl.hu

2017. január 20. 12:20

Azt már az első előzetese alapján megállapítottuk, hogy a harmadik Farkas-film teljesen más lesz, mint a többi. Most azonban az új trailer és a rendező legfrissebb megszólalásai még többet árultak el a moziról.

Ennyire komor hangulatú, sötét és – az emberi érzelmeket tekintve – realista szuperhős mozival valószínűleg még nem találkoztunk. A Logan pedig erőteljesen ebbe az irányba ment el. Amit a Deadpool az ironikus, karakán és valójában korlátok nélküli humorával hozott újdonságként, annak a másik végletét – a mélységes letargiát és fájdalmat – a harmadik Farkas képviselheti.

És nemcsak a hangulatában lesz más, mint az elődei: James Mangold, rendező azt is elárulta, hogy időben is próbálták úgy elhelyezni a történetet – 2029-ben játszódik –, hogy egyetlen X-Men szál se kapcsolódhasson be hozzá. Ráadásul, az is lényeges koncepció volt ebben a szakításban, hogy véget vessenek a lassan végtelen számúra nyúló tévésorozat érzetnek, hiszen hiába beszélünk nagyköltségvetésű filmekről, lényegében egy sorozat az egész.

Mi az üzenetük ezzel?

A Logan egy egyedülálló, önálló film, amit nem szabad egy újabb X-Men-filmként kezelni!

Most pedig nézzük meg a legújabb előzetest, hogy újra összetörjön a szívünk!

Forrás: Screenrant