RTL

2:30
HíradóUtcára vonultak a tiltakozók
2016. január 9. 18:42

Utcára vonultak a tiltakozók

Több ezren tiltakoztak pénteken Százhalombattán a tervezett gumihulladék feldolgozó üzem ellen. A tiltakozók attól tartanak, hogy rákkeltő anyagok kerülhetnek a környezetbe. A Csányi Sándor OTP elnök érdekeltségében álló cég vezetői szerint zárt rendszerben dolgoznák fel a hulladékot, a kikerülő gázok nem érik majd el a határértéket. Az Orbán-kormány korábbi környezetvédelmi államtitkára viszont azt mondja, jogos a tiltakozók félelme.
2:39
HíradóBeesett a peron és a vonat közé
2016. január 9. 18:25

Beesett a peron és a vonat közé

Életveszélyes fel- és leszállni, ezt mondják az utasok, akik minden nap használják a Budapest és Esztergom között közlekedő vonat szabadságligeti megállóját. Több, mint 60 centi a távolság a vonat és a peron között, ezért, aki fel akar szállni, annak hatalmasat kell lépnie és kapaszkodnia. Hétfőn egy asszony beesett az árokba. A Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő intézet szerint kivitelezési és tervezési hiba sem történt.
Barátok köztEz történt a héten (1. hét)
2016. január 8. 21:25

Ez történt a héten (1. hét)

Aliz és Krisztán közel kerülnek egymáshoz és ez zavart okoz a kapcsolatukban. Vajon hogyan kezelik a helyzetet? Péter olyat tesz, ami komoly bajt hozhat a fejére. Megindul a találgatás Róberttel kapcsolatban. Ottó és Liza is döntést hoz az életével kapcsolatban. Ádám még mindig féltékeny Hannára és Péterre, így meggondolatlan dolgot tesz, amikor szembesül azok üzleti sikerével. Nórára megdöbbentő hatással vannak az események.  
0:29
FókuszMegnyílt Kínában a Jég-és Hófesztivál!
2016. január 6. 18:34

Megnyílt Kínában a Jég-és Hófesztivál!

Csodaországot idéző hangulatot varázsoltak Kínában! A hideg idő ellenére rengetegen voltak kíváncsiak a Jég-és Hófesztivál megnyitójára, ahol hatalmas jégtömbökből faragtak ki egy komplett várost, ami esténként színes fényárban úszik. A különleges látványossághoz 180 ezer tonna jeget használtak fel, ami, ha továbbra is megmarad a -20 fokos dermesztő hideg, egészen február végéig várja a látogatókat.