Pribelszki Norbi egyszerre több nőt is meghódított!

rtl.hurtl.hu

2018. július 20. 9:55

A Barátok közt szereplője egy külföldi klipforgatáson is bebizonyíthatta, hogy jól mozog a kamera előtt. Most ráadásul egy szerelmi háromszögbe csöppent.

Mindenki nyugodjon meg, Norbi sosem tartana több vasat a tűzben, azonban egy szerep kedvéért most ezt is meg kellett tennie.

Tandi Flora és Ira Losco Máltán forgatott videóklipjében játszott el egy kiemelt szerepet: ő volt a csábító, aki mindkét énekesnő szívét meghódította, ráadásul egyszerre… A nők rájöttek és bosszút álltak rajta.

„Innen is üzenem a férfi nézőknek, hogy ne tartsatok két vasat a tűzben, mert rossz vége lesz!” – mondta nevetve Norbi.
 

Ráadásul a legrosszabb módon: Norbinak legalább egy órát kellett a tengerben töltenie, leküzdve pánikrohamait, hiszen retteg a cápáktól és emiatt minden mélyvíztől is.

Norbi és Flóra hosszabban is mesélték a közös élményről, sőt első csókjukról is, ami természetesen csak a kamerának szólt, hiszen állítják, ők csak nagyon jó barátok. A klipet pedig a Reggeliben mutatták meg először!

A színész ráadásul egy tőle tényleg teljesen távolálló karaktert kellett életre keltenie, hiszen ő maga hűséges típus. Első kapcsolata is másfél évig tartott, amiből rengeteget tanult. Láttátok már az exkluzív interjút a Celebklubon?

Itt pedig megnézhetitek a színész Holnaptól című klipjét is!

Nézd vissza a Barátok közt epizódjait az RTL+-on!