Gabo a kecskének: ˝Gyere, báttya!˝
2017. december 13. 9:28
Cicciolina és Gabo eldöntötték, hogy kicsit megsétáltatják a kecskéket. A srác elcsalogatta magával Tenyát, ám a művésznő nem bírt Andikával.
kiskecske, szép kecske, cuki kecske
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem