„Zárt ajtók mögött zokogtam, mert fájt” – Rubint Réka megrázó vallomása

Nagy AlexandraNagy AlexandraGlodics ViktorGlodics Viktor

2026. június 24. 17:30

Rubint Rékát négy évvel ezelőtt diagnosztizálták rákkal, ám csupán áprilisban vállalta fel a küzdelmét – vagy ahogyan ő hívja, feladatát – a nagyközönség előtt. A fitneszedző az elmúlt 4 évben a gyógyulásra és a fejlődésre koncentrált, közelgő születésnapja alkalmából pedig az rtl.hu-nak adott interjúban mesélt arról, kik és hogyan tudták támogatni a gyógyulását. Réka bevallása szerint olyan támogatást kapott a családjától, amit akkor is érzett, amikor zárt ajtók mögött zokogott. Az édesanya könnyeivel küzdve beszélt arról, milyen büszke a gyermekeire, akik remekült helyt álltak a legnehezebb időszakban is. A fitneszedző az Alakreform programja által is óriási segítséget kap, bevallása szerint azok az energiák éltetik, amiket a munkáján keresztül kap. Mindazonáltal elárulta, hogy tudatosan visszavett a munkamennyiségből.

Az interjú hamarosan megjelenő, második részében Rubint Réka arról mesél, miért várt négy évet a betegsége felvállalásával és milyen tervekkel vág neki a jövőnek.

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!