Új taggal bővült Kucsera Gáborék családja

rtl.hurtl.hu

2026. június 24. 11:30

Amióta két évvel ezelőtt Kucsera Gábor és Tápai Szabina úgy döntött, hogy tisztalappal újrakezdik házasságukat, boldog és kiegyensúlyozott életet élnek három gyermekükkel. Most azonban úgy döntöttek, bővítik családjuk tagjanak számát egy új kis jövevénnyel.

Házasságuk egyik legboldogabb és legkiegyensúlyozottabb időszakát éli Kucsera Gábor és felesége, Tápai Szabina. Ám nem volt ez mindig így. Mint ismert, a sztárpár kapcsolata sok éven át tele volt hullámvölgyekkel, megcsalással, még végül 2023 februárjában maguk is belátták, jobb ha külön folytatják az életüket. 

Akkor szét is költöztek, ám három közös gyermeküket továbbra is együtt nevelték. A külön töltött idő alatt pedig az egykori sportoló ráébredt arra, mennyire rosszul viseli felesége és családjuk hiányát. Gábor bő egy év alatt hatalmas változáson ment keresztül, a vallás felé fordult, és rájött, nem akarja, hogy házassága véget érjen. Sok átbeszélgetett éjszaka után pedig Szabina is úgy döntött, ad még egy esélyt férjének. 

Immáron két éve, hogy a két sportoló újrakezdte házasságát, és azóta is boldogan tellik közös életük. Most pedig elérkezettnek látták az idejét annak, hogy öt tagú családjuk tovább bővüljön, mégpedig egy kiskutyával. 

Új kis szív dobog velünk egy ritmusra. Bemutatjuk a családunk legújabb tagját: Gofri. 

- jelentették be egy közös videóban Kucseráék. A kiskedvenc már most nagyon otthonosan mozog új otthonában, a gyerekek pedig imádnak vele játszani. 

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!